Telefondan rahatsız eden sahte numaranın sahibini öğrenmek

daha yeni

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, beni bir süredir fake numara çaldırıp kapama ve mesaj atarak rahatsız ediyor. +44 ile başlayan yurt dışı numarası internette numaranın nasıl alınacağına dair birçok yazı var ama sahibini nasıl bulacağımıza dair bir şey bulamadım. Artık beni tehdit edip hakaret etmeye başladı. Arayan kişinin gerçek kimliğini nasıl ögrenebilirim? Biliyorsanız son çare polise ya da savcılığa şikayette bulunacağım.

Hakaret fln ediyorsa konuşmayı kaydedin, polise yada savcılığa başvurabilirsiniz. Arayan kişiyi nasıl bulursunuz konusunda bir fikrim yok

Arkadaşlar, beni bir süredir fake numara çaldırıp kapama ve mesaj atarak rahatsız ediyor. +44 ile başlayan yurt dışı numarası internette numaranın nasıl alınacağına dair birçok yazı var ama sahibini nasıl bulacağımıza dair bir şey bulamadım. Artık beni tehdit edip hakaret etmeye başladı. Arayan kişinin gerçek kimliğini nasıl ögrenebilirim? Biliyorsanız son çare polise ya da savcılığa şikayette bulunacağım.

Konuşmayı kayda alın,savcılığa başvurun.

Açtınız mı hiç? Eğer açtıysanız telefon faturanız çok yüklü bir miktar gelecektir, haberiniz olsun.

Açacaktım ama çaldırıp hemen kapatıyor, ama mesajlarına (kimsiniz ?).(Ne istiyorsunuz) gibi cevaplar yazdım. Gerçek kimliğini öğrenmek istiyorum mümkün müdür?

Arkadaşlar yardımınız çok teşekkür ederim hepinize, polise ya da savcılığa gitmeden önce kendim bulmaya çalışacağım bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı