Telefondan Windows 10 setup kurulabilir mi?

Demek istediğim internette gördüm ikincil disklere Windows kurarken BIOS hata verebiliyormuş falan. Bunun uyumuna nasıl bakabilirim? Benim şu anki ana ve tek HDD'em bozuldu. Onu attım PC de şu an hard disk yok. Yeni bir WD 2.5" bir HDD aldım. Ona Windows'u kurarken hata vermesin diye yapmam gereken bir BIOS ayarı var mı? Veya uyumlu mu dur benim anakarta.

Aldığın HDD anakartın ile uyumluysa sorun çıkmaz. Anakart marka ve modelini bilmeden yorum yapamayız.

Rootlu olması cidden gereklimi, atacak bilgisayarım yok çünkü ISO 2 USB rootsuz yapamaz mı? Sadece ISO'yu içine ayıklıyacak.

Rootlu olunca telefonundan 5,6 GB boyutunda bir kısmı sıfırlanabilir bir şekilde bölümlendiriyorsun. Ve telefonun 64 GB ise 59 GB'lık kısmı gizliyor. Böylece flash bellek olarak tanıyor. Ama rootsuz olursa telefon olarak tanıyacak ve kabul etmeyecektir.
Hocam internet kafeler serbest artık. ISO dosyasını indirin gidip bir internet kafe de beş dakika da flash belleğe yazdırın büyük bir dertten kurtulmuş olursunuz.

Son düzenleme:
Rootlu olunca telefonundan 5,6 GB boyutunda bir kısmı sıfırlanabilir bir şekilde bölümlendiriyorsun. Ve telefonun 64 GB ise 59 GB'lık kısmı gizliyor. Böylece flash bellek olarak tanıyor. Ama rootsuz olursa telefon olarak tanıyacak ve kabul etmeyecektir.
Hocam internet kafeler serbest artık. ISO dosyasını indirin gidip bir internet kafe de beş dakika da flash belleğe yazdırın büyük bir dertten kurtulmuş olursunuz.
Hocam geçen int cafeye gittim adam isoyu indirmeme izin vermedi diğer pclerin internetini etkiler diye, buarada benim dediğim bir ucu micro usb olan flash belleği telefona atip kurabiliriyim diye.

Hocam geçen int Cafe'ye gittim adam ISO'yu indirmeme izin vermedi diğer pclerin internetini etkiler diye, bu arada benim dediğim bir ucu Micro USB olan flash belleği telefona atip kurabiliriyim diye.

Evde ISO dosyasını indirseniz bir problem olmaz. Bu arada Linux ortamında Windows kurulum diski hazırlamak hep sorunluydu zaten. Android içinde aynısı geçerli. Yukarıda arkadaşların attığı programları deneyebilirsiniz ama flash belleğiniz 64 GB olduğu için kabul etmeyecektir. Bu yüzden kesinlikle PC'ye ihtiyacınız var.

Evde ISO dosyasını indirseniz bir problem olmaz. Bu arada Linux ortamında Windows kurulum diski hazırlamak hep sorunluydu zaten. Android içinde aynısı geçerli. Yukarıda arkadaşların attığı programları deneyebilirsiniz ama flash belleğiniz 64 GB olduğu için kabul etmeyecektir. Bu yüzden kesinlikle PC'ye ihtiyacınız var.
Nasıl yani dediğiniz kadarıyla çalışan bir bilgisayar olmadan 2 Taraflı Micro-USB ve Normal Usb belleğimi telefona bağlayarak içine win10 setup kuramaz miyim?

Nasıl yani dediğiniz kadarıyla çalışan bir bilgisayar olmadan 2 Taraflı Micro-USB ve Normal Usb belleğimi telefona bağlayarak içine win10 setup kuramaz miyim?
Linux kuruluyor sorunsuz. Ama windows için bildiğim bir yöntem yok. Gerçi flaş belleğin 64 GB olduğu için baştan kabul etmeyecektir zaten. ,

Yeni konular

Geri
Yukarı