Telefonu bilgisayara bağlayarak kapatabilir miyim?

Dwako

Decapat
Daha fazla  
İyi geceler öncelikle telefonum Huawei P8 Lite bayağı eski bir telefon, bu sabah SIM şifremi girdikten sonra SIM kart kilidi açılıyor yazısında takılı kaldı hiçbir şekilde ekranda bir işlem yapamıyorum. Sabahtan beridir şarjının bitmesini bekledim fakat hala daha bitmedi, telefonu yeniden başlat diyecekseniz de güç tuşu bozuk. Bilgisayardan telefonu kapatmamın bir yolu var mı?

İyi geceler öncelikle telefonum Huawei P8 Lite bayağı eski bir telefon, bu sabah SIM şifremi girdikten sonra SIM kart kilidi açılıyor yazısında takılı kaldı hiçbir şekilde ekranda bir işlem yapamıyorum. Sabahtan beridir şarjının bitmesini bekledim fakat hala daha bitmedi, telefonu yeniden başlat diyecekseniz de güç tuşu bozuk. Bilgisayardan telefonu kapatmamın bir yolu var mı?

ADB hata ayıklama ile USB üzerinden ayıklama açıksa bir yol olabilir, Samsung cihaz olsaydı jig önerebilirdim fastboota geçer Fastboot'tan kapatırdık ama bunda ADB ayıklama açıksa reboot etmek çocuk oyuncağı PC'ye bağlayın, ADB'yi indirip ADB devices dedikten sonra cihazın ADB moduna olduğundan ve PC'deki yerde göründüğünden emin olun. Ardından ADB reboot yazıp restart atın.

Geri
Yukarı