Telefonu sıfırlamak eski Android sürümüne döndürür mü?

Seyda1

Yoctopat
Daha fazla  
Telefonumu alalı 5-6 ay oldu neredeyse ilk zamanlar hiç sorun yoktu her şey çok iyiydi ama güncelleme geldi. (Android 12) Güncelledikten sonra telefonumun ekranı yeşillenmeye başladı şarjdayken eski tüplü televizyonlar gibi gidip geliyor. Telefonumu formatlasam güncellemeden önceki haline döner mi acaba?

Telefonumu alalı 5-6 ay oldu neredeyse ilk zamanlar hiç sorun yoktu her şey çok iyiydi ama güncelleme geldi. (Android 12) güncelledikten sonra telefonumun ekranı yeşillenmeye başladı şarjdayken eski tüplü televizyonlar gibi gidip geliyor. Telefonumu formatlasam güncellemeden önceki haline döner mi acaba?

ROM ile halledilir ancak ROM işlemi sonucu IMEI'de sıkıntı olabilir. Uzman birinden yardım alın ve cihaz garanti dışı kalır. Soruna gelirsek hocam hayır asla Android sürümün düşmez format, hard reset tarzı işlemlerden dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumu alalı 5-6 ay oldu neredeyse ilk zamanlar hiç sorun yoktu her şey çok iyiydi ama güncelleme geldi. (Android 12) güncelledikten sonra telefonumun ekranı yeşillenmeye başladı şarjdayken eski tüplü televizyonlar gibi gidip geliyor. Telefonumu formatlasam güncellemeden önceki haline döner mi acaba?

Değerli kardeşim;

Telefonu sıfırlamak telefonun eski Android sürümü değil, telefondaki verileri ve yaptığın ayarlarmaları siler.

Sağlacakla...

ROM ile halledilir ancak ROM işlemi sonucu IMEI de sıkıntı olabilir uzman birinden yardım alın ve cihaz garanti dışı kalır. Soruna gelirsek hocam hayır asla Android sürümün düşmez format, hard reset tarzı işlemlerden dolayı.

Eski telefonuma zibilyon tane ROM attım onlarca kez brick bile ettim telefonu ama IMEI hakkında hiç sorun yaşamadım ROM'la IMEI gitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı