Telefonuma sürekli "Metin2 PvP" reklamları geliyor

RRaidyn

Hectopat
Merhaba,
Metin2 PvP reklamlarını sürekli olarak engellesem de, telefonumda yüzlerce engelli numara olmasına rağmen hala her gün en az 5 tane Metin2 PvP reklamı mesajı geliyor. Ve bir kere de yollamıyorlar. Saat başı mesaj atıyorlar. Artık durum reklamdan çok tacize dönmüş durumda. Engellemek çözüm değil.
Bunlardan nasıl kurtulabilirim? (telefon numaramı değiştiremiyorum, bütün hesaplarım telefonuma bağlı.)

Merhaba,
Metin2 PvP reklamlarını sürekli olarak engellesem de, telefonumda yüzlerce engelli numara olmasına rağmen hala her gün en az 5 tane Metin2 PvP reklamı mesajı geliyor. Ve bir kere de yollamıyorlar. Saat başı mesaj atıyorlar. Artık durum reklamdan çok tacize dönmüş durumda. Engellemek çözüm değil.
Bunlardan nasıl kurtulabilirim? (telefon numaramı değiştiremiyorum, bütün hesaplarım telefonuma bağlı.)
Virüs değil pvp serverlarda oynayıp numaranızı verdiyseniz bu numaralar başka serverlara satılıyor bende aynısını yaşadım spam bildirdim engelledim gelen tüm mesajları oynadığım başka serverlardada kendi numaramı girmedim mesaj gelmemeye başladı.

Hocam virüs olabilir.
Telefonunuza virüs taraması yapar mısınız?
Ayrıca Google vb. tarayıcılardaki web bildiri izinlerini de kontrol edin.

Dilerseniz İleti Yönetim Sistemi sitesinden de telefon numaranızı kontrol edebilirsiniz.
Virüs değil arkadaşlar. Ondan eminim. Bu sitede metin2 reklamı engelleyebileceğim bir seçenek bulunmuyor. Baktım.

Virüs değil pvp serverlarda oynayıp numaranızı verdiyseniz bu numaralar başka serverlara satılıyor bende aynısını yaşadım spam bildirdim engelledim gelen tüm mesajları oynadığım başka serverlardada kendi numaramı girmedim mesaj gelmemeye başladı.
Hocam aynı durum. Ama engellemekle bitmiyor. Üç yıl önce yazın arkadaşlarla bir ay sunucuda oynadık, yıllardır uğraşıyoruz bırakmadılar yakamı.

Virüs değil arkadaşlar. Ondan eminim. Bu sitede Metin2 reklamı engelleyebileceğim bir seçenek bulunmuyor. Baktım.

Hocam aynı durum. Ama engellemekle bitmiyor. Üç yıl önce yazın arkadaşlarla bir ay sunucuda oynadık, yıllardır uğraşıyoruz bırakmadılar yakamı.

Yok valla bırakmıyorlar arada bana da geliyor hala, çok araştırdım çözümünüde numara değişmek dışında bir çözüm bulamadım.

Bunun kanunen suç olması gerekmiyor mu? Bu kadar rahatlar mı yahu.
Gene bir yerde okuduğum kadarıyla her gönderdikleri mesajın sonunda bir kod oluyor bu kod ile mesaj göndermelerini engelleyebiliyorsun(Kod yoksa kanunen suç sayılıyor). Engellesende hep başka numaradan gönderdikleri için tekrar geliyor mesaj :D

Geri
Yukarı