Telefonuma sürekli belediye başkanı SMS atıyor

yusufegekaya0

Decapat
Yer
Karabük/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İşletim Sistemi: Windows 11 Home 64 Bit
İşlemci: İ511400H
Ekran Kartı: GTX 1650Tİ
Ram: 16 Gb 8X2
Ssd 1: Micron 512 Gb Ssd
Ssd 2: Kioxia Exceria G2 1Tb Ssd
Mouse: Logitech G102
MousePad: SteelSeries QCK Medium
Kulaklık: Apple 3.5 Mm Earpods
Meslek
Öğrenci / İçerik Üreticisi
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Son 2 aydır falan telefonuma sürekli bulunduğum ilin belediye başkanı SMS atıyor. Bu SMS'leri engellemenin bir yolu vesaire var mı? Sürekli siliyorum tekrardan SMS geliyor.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Son 2 aydır falan telefonuma sürekli bulunduğum ilin belediye başkanı SMS atıyor. Bu SMS'leri engellemenin bir yolu vesaire var mı? Sürekli siliyorum tekrardan SMS geliyor.
Sürekli aynı numaradan geliyorsa engelleyin.

Seçime kadar taciz ediyorlar eskiden internetiniz mi yok bizi arayın bağlayalım diyorlardı.

Bana da sürekli atıyorlar. Annem bir ara kayıt olmuştu partiye senelerdir telefon numaramı taciz ediyorlar hem de her gün mesaj atıyorlar seçim zamanı olsun olmasın.

Benim 2 yıla yakın geliyor. CİMER'e şikayete kadar her şeye uğraştım yine de SMS gelmeye devam etmişti. Belediyeyi arayıp rahatsız edildiğimi söylememe rağmen kesmediler. Yaşadığım ille alakası bile yok SMS atan belediyenin. Arada belediyeyi arayıp sövüyorum. Belki bigün SMS atmayı keserler.

Bana da günde 1 düzenli atıyorlar. 1 gün mesaj gecikince trip atıyorum.

Geri
Yukarı