Telefonuma virüs bulaştı

Bildirimlere izin ver dediğin için 11 virüs saptandı gibi bir mesaj gönderilmiştir büyük ihtimal ama telefonda kasma donma varsa format atmanı öneririm.

Bende aynısını düşünüyorum kendim format atamyacağım için büyük ihrimal servise götürüp format attırıcam temizlenir galiba çok büyük bir virüs gibi durmuyor.
Böyle durumlarda iptal gibi tuşlara basmak yerine sekmeyi kapatın veya telefonda ki "geri" tuşuna basın çünkü iptal tuşuna da bassanız devam et tuşuna da tıklasanız site sizi nereye yönlendirmek isterse oraya gidersiniz. Site bildirim iznini kapatın o virüs bildirimini %99 o site size gönderdi. Sonra da format atın. Bir de site dosya vs. indirmiş mi onu kontrol edin varsa silin.

Hocam korkudan önime ilk gelene bastım nırmalde telefon özürlüsü değilim iki soru cevaplayınca iPhone 12 Pro Max kazanmayacağını biliyorum ama her şey çok hızlı oldu normalde kareden tuşlardan çıkarım şimdi bakacağım farklı bir dosya elime gelirse silerim büyük ihtimal format attırılıcak.
Bu bildirimler siteden mi geliyordu? 11 virüs saptandı mesajı.

Hocam büyük ihtimal Chrome.com yazıyor ama siteye girdiğinde erişim izni verin virüsleri silelim diyor bende izin vermedim.
Format atmalısın. Bu arada sizin yaptığınızı 10 yaşımdaki kardeşim yapmıyor. Virüs geleceğini biliyor.

%99 öyle olması gerekiyor. Kendilerine çekmeye çalışıyorlar.

Hocam bende biliyorun heehalde ama hızlıca saat gecenin 11'inde ödev ararken direk anketi atlayıp ödeve ulaşmak istedim normalde böyle bir şey zaten yapmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı