Telefonuma virüs bulaştı

Bu tür problemler android in kanayan yarası. Biraz daha dikkatli kullanmak gerekiyor ama bazen en ufak dikkatsizlik hata her şeyi mahvediyor. Geçmiş olsun.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyorsun ve durumu anlatıyorsun. Son yapılan işlemi bu şekilde iptal ettirmeye çalışıyorsun.

Ardından bir antivirüs uygulamasıyla telefonunu taratıyorsun ve finalinde de ben olsam format yani hard reset atardım.

Genelde yeterli oluyor. Yaptıkdan sonra bir anti virüs ile tarama yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyorsun ve durumu anlatıyorsun. Son yapılan işlemi bu şekilde iptal ettirmeye çalışıyorsun.

Ardından bir antivirüs uygulamasıyla telefonunu taratıyorsun ve finalinde de ben olsam format yani hard reset atardım.

Online işlemleri falan kapattırdım arayıp bankaları falan da aradım bir şey olur diye şu an çoğu hesabı Online kapadım sanırım virüs PUBG Mobile'den 299TL'lik alışveriş yapmaya çalışmış onu da iptal ettirdim.

Teşekkür ederim tekrardan yardımlarınız için hard reset attım bir sıkıntı yok şu anlık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı