Telefonumda birileri konuştu

Arkada video açık kalmıştır. RAT yediysen bunları yaşaman normal ancak hiçbir bilgisayar korsanı böyle amatörce bir harekette bulunmaz diye düşünüyorum.
Hocam cahilliğim için kusura bakmayın da RAT ne oluyor? Umarım videodur.

Reddit hızlı hızlı kaydırırken videoları açabiliyor bazen, ondan kaynaklı olabilir.
Tam önüme +18 video çıkınca oldu, videodandır dedim ama video bitince ses devam ediyordu.

Gezdiğin yerlere tekrar bak video ise aynı videoyu bulabilirsin.
Video değil de RAT yediysen de Reddit ile alakalı değildir.

Gezdiğin yerlere tekrar bak video ise aynı videoyu bulabilirsin.
Video değil de RAT yediysen de Reddit ile alakalı değildir.

O korku ile Reddit'i sildim.

Zaten bir video gorunce tam izliyorum onceki videolarda oyle bir şey yoktu o videoya geldikten 1sn sonra falan başladı bu konuşma ve video bitip kendini tekrar oynattığında bile bu ses devam ediyordu. Zaten devam etmesi beni tedirgin etti. Bilmiyorum umarım yememişimdir.

Bu arada ayarlarda uygulamalar yerinde configapk dosyası var 98KB. Hiç RAM yememiş ve şarj harcamamış. Devre dışı bırakacağım şimdi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230403-013702_Settings.jpg
    Screenshot_20230403-013702_Settings.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 27
Kulaklık takılıyken. Androidoyunclubtan virüslü yerlere girmeden Spotify indirdim. Arada güvenilir yerlerden APK oyunlar da indiriyorum.

Bu sorunun bir tek benim karşılaşmadım anlaşılan androidoyuncludtan bende Spotify indirdim indir dikden sonra telefona biri bir işlem yapıyordu Google hesabımda telefon numaramı çıkarmışlardır video izlerken falan arka plan kendiliğinden uygulamalar açılıyordu Kaspersky ile VirusTotal'da taradım APK bir şey çıkmadı telefona format attım düzeldi tekrardan Spotify indirmedim.

Ara sıra oluyor hocam. Bug kaynaklı.

Bir oyunu arkaya atınca zaten olabiliyor da ne bileyim direkt görüyoruz dedi normal bir şeyler dese takmaz modemi kapatıp açar telefonu yeniden başlatır boş verirdim.

Bu sorunun bir tek benim karşılaşmadım anlaşılan androidoyuncludtan bende Spotify indirdim indir dikden sonra telefon biri bir işlem yapıyordu Google hesabımda telefon numaramı çıkarmışlardır video izlerken falan arka plan kendiliğinden uygulamalar açılıyordu Kaspersky ile VirusTotal'da taradım APK bir şey çıkmadı telefona format attım düzeldi tekrardan Spotify indirmedim.

Androidoyunclubtan diye güvendim indirdim 1 2 gün sonra yine olursa ya da şüphelenirsem sileceğim. Bir de telefonda YouTube vanced var.

Boyle bir olay yaşasam ruhumu teslim ederdim herhalde. Bencede arkada video falan acik kalmistir.
Umarım. Gece telefonu komple kapatıp uyuyacağım. Adam bana adresimi falan diyor. Kardeş ben bunları zaten biliyorum? (!).

Yeni konular

Geri
Yukarı