Telefonumu bozmam lazım

Öncelikle verilen yanıtlara dün cevap vermek isterdim ama bağlacı ayrı yazmadığım için 1 günlük ceza almıştım. Şimdi arkadaşlar bazı yorumlar gelmiş babanın parasına yazık değil mi, yapma etme, gibi beni iyi niyetleriyle uyarmışlar arkadaşlar. Ancak bilmedikleri bazı şeyler var. Elimde bulunan Nokia X2-00 telefon 1 sene önce alınmıştır. Ekran camı tamamen çiziklerle dolu, arka kapak demir olmasına rağmen boyası kavlamış, USB giriş kapa kopmuş ve şarjı sürekli kullanımda 1 gün normal kullanımda 2 gün gitmektedir. Yani anlayacağınız telefon 1 yıllık bile olsa görünüşü 5 yıllık gibi. Ayrıca telefonu kendi kazandığım para + babam dan almış olduğum 50 lira ile aldım. Telefonun günümüz fiyatı 300 lira. O kadar kullanım ve yıpranmadan sonra telefonu yarı fiyatından aşağıya bile satamazsın. Şunu da belirteyim hayatında hep bir başarı karşılığında babandan bir hediye alınca aklına telefonunu bozmak gelebilir...!

Not:Telefona dokunmadım. Yağmurda ıslandığı haliyle duruyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı