Telefonumun deseni ve Gmail'i yanlış girildi.

Blackhawk

Hectopat
Merhaba umarım konuyu yanlış yere açmıyorumdur. Telefonumu bir süre önce birine verdim ama ne yapmışlarsa deseni unutup yanlış girmişler ve gmail sorduğunda da telefonu kapatmışlar, telefonum android turkcell t40. Telefonu açmaya çalıştığımda köşeden kırmızı bir ışık yanıyor ve açılmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim? Turkcell'e gitsem bir şey yaparlarmı ve ne kadar ücret alırlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses açma tuşu + Power + Menü tuşana basarak telefonu aç recovery menüsü açılır orda factory reset var onu uygula telefon açılır ama uygulamaların gider.

Şu adımları deneyin birde
1-Cihazınızın bataryasını sökünüz ve birkaç saniye bekledikten sonra tekrar cihaza takınız.
2-Ses açma tuşuna basarken aynı anda açma kapatma yani power tuşuna basılı tutunuz.
3-Karşınıza yeni bir menü gelecek buradan Recovery Mode menüsünde ses tuşları ile wipe data/ factory reset seçeneğine geliniz açma kapatma tuşu ile bunu onaylayınız.
4-Son olarakda ‘yes/delete all” onayladıktan sonra herşey silinecek ve tüm bilgiler silinecektir
Yine olmaz ise, O zaman odinle tekrar çihaza, önce recovery sonra officalrom yüklemek lazım garantisi varsa gönderin derim.

Gösteren rehber türü bi video tarzı bişe yokmu?
Odin rehberi t40 şeklinde aratır san bulursun, ama telefonun recovery dosyaları var mı önemli olan o. Ayrıca yaparsan aklında bulunsun yükle sırasında telefonun fişini çekersen yada elektrik giderse kurtarmak mümkün olmuyor diye biliyorum.

Odin rehberi t40 şeklinde aratır san bulursun, ama telefonun recovery dosyaları var mı önemli olan o. Ayrıca yaparsan aklında bulunsun yükle sırasında telefonun fişini çekersen yada elektrik giderse kurtarmak mümkün olmuyor diye biliyorum.
Peki yardımın için teşekkürler sanırım garantiye götürürüm. Başka çözümünü bilen varsa yazabilirse mutlu olurum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı