Telefonumun Ekranı Çizildi

ForMyMaster

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonumun ekranında çizikler oldu onları neyle götürebilirim çizik cilası diye bazı şeyler var ama tam emin olmadan almak istemiyorum.Telefonum : Sony Xperıa Tipo

Camdan anlayan biri olarak şunu söyleyeyim. Çizildiyse geri dönüş yoktur. Bu Windows değil. Sistem geri yükleme yapamazsın. Olan olmuştur. Tek şansın değiştirmek. Temperli cam olmadığı için şükretmelisin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sony telefonlarda bu şekilde camın üstünde bir kısım daha olur. Crystalusion bulabilirsen sende yapabilirsin bunu bazı internet sitelerinde satılıyordu. Senin telefonunu üstünde de öyle bir film var mı bak.

O zaman siz direkt olarak camı çizmişsiniz. Bu durumda çizik cilasının pek işe yarayacağını sanmıyorum. Benim telefonum da Xperia ion yani senin telefonunla yakın dönemde çıkan bir telefon ama film var, seninkinde olmaması garip.

Arkadaşlar çizilen ekranı düzeltemezsiniz :) İnanın bana bu böyle, internette gördüğünüz saçma sapan yöntemler ile uğraşmayın.
Araba değil bu arkadaşlar telefon. Çok derinde veya az derinde, o artık gitti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı