Telefonumuz bizi dinliyor mu ?

Barış Yiğit

Hectopat
Daha fazla  
Bu gün saçımı ilk defa üç numaraya kestirdim yanlarıda kazıttım tabi hemen alay konusu oldu bu durum ve kel diyerek vs. konuşmalarımız oldu sonra bu reklamlar çıkmaya başladı yeni farkettim.

1523392037480.png

1523392057894.png

Reklam firmaları çok tehlikeli. Geçen hafta Dominos'dan kırk yılın başı pizza sipariş ettim 1 haftadır Youtube'de Amerika'da ünlü pizza restoranları çıkıyor. Deli oldum artık.
Veri toplama işi artık ticari amaç dışına çıkıyor gibi. Tehlike geliyor desem bile neredeyse çoğu servisini kullanıyoruz Google'ın. Yapacak bir şey yok.

Not : Telefonumda Facebook yüklü değil hiç yüklemedim ve tarayıcı geçmişini temizledim ancak çok değişiklik olmadı aynı reklamlar devam ediyor.

Veri toplama işi artık ticari amaç dışına çıkıyor gibi. Tehlike geliyor desem bile neredeyse çoğu servisini kullanıyoruz Google'ın. Yapacak bir şey yok.

Yahu eyaletleri ezberledim artık. 1-2 tane kanal var bütün ülkeyi dolaşıp en iyi pizzayı buluyorlar. Yok Nonna Pizza yok Lina Pizza onun pizzası şunun pizzası Washigton pizzası New York pizzası Chicago pizzası. İlgilenmiyorum diyorum ama yok illa bir şekilde çıkıyor karşıma. Aylar sonra CS:GO'ya yeniden başladım pat hemen gümüşden globale komik videolar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı