Telefonun hoparlörüne su kaçtı

forze

Centipat
Telefon suya girdi ve hoparlörüne su kaçtı, ardından ses kısık ve cızırtılı gelmeye başladı. Telefonda sıkıntı yok. Telefonu pirince koydum ama su girdikten 1 saat sonra koydum. Sizce düzelir mi düzelmezse ne yapmalıyım?

Telefon suya girdi ve hoparlörüne su kaçtı, ardından ses kısık ve cızırtılı gelmeye başladı. Telefonda sıkıntı yok. Telefonu pirince koydum ama su girdikten 1 saat sonra koydum. Sizce düzelir mi düzelmezse ne yapmalıyım?
Vallahi ben telefonu yüzeyi ıslak olan bir yere dayayınca hoparlaör suyu içine çekti ve ses iyice azaldı cızırtı başladı bende o sıra canlı dersteydim ondan sonra son ses yaklaşık 10-15 dakika kullandım cihazı nedendir bilmem kendi kendine ses düzeldi...

Güneş
telefona su kaçtıysa radyatör üstünde bırak olmassa güneş önünde dene yada fön makinesi yada en kötü durum havluya sar tavaya koy susuz pilavda ekle lahmacuna koy

Geri
Yukarı