Telefonunuzun Hangi Özelliklerini Kullanıyorsunuz?

Evet. G3 ve G4 modellerinde bu şikayetler çok var. Servis tarafından onarılsa da iflah olmuyor aygıt.

LG gibi bir dünya devi, nasıl yapar böyle bir şey anlamak mümkün değil.:confused:

İşte ağabey söylediğim de bu. Bu özellikler için para veriyoruz ama bu verdiğimiz parayı hak ediyor mu bu cihazlar?

Ama siri için iPhone almak da iyiymiş. :D

Hocam adamın yaşadığı yerde telefon kaç para ki. Tabii ki hak eder. Burada etmez ama.:ROFL:

Son düzenleyen: Moderatör:
WhatsApp, Facebook, Instagram. Twitter, Steam, Chrome, sadece ders notları çekmek için kamera, Spotify. Evet bu kadar ve telefonum bunları destekleyip kaldırmasına rağmen şuan telefon değiştirme derdindeyim.[emoji16] O uygulamaların 1 sn hızlı açılması sanırım hayatımı değiştirecek [emoji23].

Not: Bu arada telefonum M4 Aqua. Bilenler bilir 8 GB hafızası var 6'sını sistem kullanıyor. [emoji52]

Sadece arama amaçlı kullanıyorum. Bir de birkaç grubu takip etmek için Whatsapp yüklü. Çok nadir eğer önemli bir belgeyle falan karşılaşırsam da kamerayı kullanırım o kadar.

Geri kalan şeyleri telefonda yapmayı sevmiyorum, bilgisayarımı kullanmak çok daha rahat oluyor.

Not: Bu arada telefonum Sony Xperia M4 Aqua. Bilenler bilir 8 GB hafızası var ve 6'sını sistem kullanıyor.
emoji52.png
Şurada yazdıklarımı uygulayın. Hafızada yer açın. #Boş Alan Sorunu

Bu arada harici SD kartınız var mı?

Lenovo P70 adlı telefona sahibim. Gerçekten o fiyata başka telefon yok. Ekranını kırınca çok değerli olduğunu anladım. Bazı özellikler yok ama gerçekten oyun performansı ve pil performansı o fiyata göre gayet iyi. Genellikle Instagram, Facebook, WhatsApp ve diğer sosyal medya uygulamalarını; oyun olarak da GTA SanAndreas edit ve Minecraft oynarım. Diğer oyunları da oynarım ama bugüne kadar çok oynadığım bunlar. En çok sosyal medya uygulamalarını kullanırım.

Şurada yazdıklarımı uygulayın. Hafızada yer açın. #Boş Alan Sorunu

Bu arada harici SD kartınız var mı?
Yazdıklarını daha önceden uygulamıştım. Link2SD güzel program ama hafıza kartımı her çıkardığımda linklediğim uygulamalar bozuluyordu geliştiriciye mail attım ama yıllar oldu dönüş yapmadı maalesef .

Android 6.0 ile gelen hafıza birleştirme olayını denedim ama bazı uygulamalar inatla telefonun hafızasına kuruluyor.

Sanırım en az 32GB'lık bir telefona ihtiyacım var [emoji28]

Link2SD güzel program. Ama hafıza kartımı her çıkardığımda linklediğim uygulamalar bozuluyordu. Geliştiriciye mail attım, ama yıllar oldu dönüş yapmadı maalesef.
Tam sürümü satın aldın mı peki? Ayrıca 2. bölümü bahsettiğim şekilde kurmuş muydun?

Telefonun rootlu mu ayrıca?

Android 6.0 ile gelen hafıza birleştirme olayını denedim. Ama bazı uygulamalar inatla telefonun hafızasına kuruluyor.
O olay pek stabil çalışmıyor zaten diye biliyorum...

Sanırım en az 32GB'lık bir telefona ihtiyacım var.
emoji28.png
Maalesef, benim de... :puro:

Tam sürümü satın aldın mı peki? Ayrıca 2. bölümü bahsettiğim şekilde kurmuş muydun?

Telefonun rootlu mu ayrıca?

O olay pek stabil çalışmıyor zaten diye biliyorum...

Maalesef, benim de... :puro:
Tam sürümü satın aldım.
Olması gerektiği gibi 2. Bölüm kurulu.
Evet telefonum rootlu.

Buradan 32GB altı telefon üretenlere isyan ediyorum

Öncelikle bulunduğum ortamda kullanabileceğim bilgisayar varsa telefonu asla kullanmam ya da çok az kullanırım. Yoksa da Facebook, Messenger, Steam, WhatsApp gibi uygulamaları, kamerayı da nadir kullanırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı