Telegram dava için bilgi verir mi?

Database'e gider ama kullanıcı silerse Database'den silinir.
Evet. Şimdi gizlilik politikasını inceledim ve gerçekten de öyleymiş. Bilgi için teşekkürler.

Kullanıyordum. Sadece kendi tarafın mesajları siliniyor. Hem iki tarafında silinsede bişey değişmez. Database'ler de duruyor. Ama dediğim gibi sadece tek tarafın silinir.
Telegram'da mesaj gonderildikten sonra 48 saat icinde taraflar hem kendi mesajlarini hem diger tarafin mesajlarini iki taraftan da silebiliyor. Iki taraftan da silindiginde sunuculardan da tamamen siliniyor.

Telegram'da mesaj gonderildikten sonra 48 saat icinde taraflar hem kendi mesajlarini hem diger tarafin mesajlarini iki taraftan da silebiliyor. Iki taraftan da silindiginde sunuculardan da tamamen siliniyor.
En son mesajda belirttim zaten, sorun yok.

Hangi yasalara gore? Nerenin yasasi bu ve Telegram nerenin kanunlarina bagli? Bu tarz konularda hep ayni mesajlari gormekten sıkıldık. Hukuk boyle islemez.

Telegram kullaniyor musunuz hocam?
TC Devleti yasalarına göre. Suç ve şikayet varsa eğer Türkiyede sunucusu olan tüm platformlar bilgileri vermek zorunda. Banka, sosyal medya yada Technopat sitesi fark etmez. Telegram da hizmet verdiği ülkenin kanunlarına uymak zorunda.
Ayrıca sen neden bu kadar delirip agresifleştin anlamış değilim? TCK’nın yazımında yada Telegramda mı çalıştın? Mesajları silmek de bu gibi durumlarda işe yaramıyor ki karşı taraf ekran görüntüsü de almıştır.

Geri
Yukarı