Telegram self-host edilmek için ders programi botu

Linuxginar

Gigapat
Makaleler
6
Yer
Izmir
Soyle self-host'lanabilir bir bot uzerinde calisiyorum, vakit bulursam ileride hatirlatma ozelligi de gelecek. Simdilik sadece cantanizdan çıkarıp koymaniz gereken ders kitaplarini gosteriyor:

1640373006698.png

Ders programini classes.txt adli dosyada, API anahtarini config.py dosyasinda sakliyor.
Soyle self-host'lanabilir bir bot uzerinde calisiyorum, vakit bulursam ileride hatirlatma ozelligi de gelecek. Simdilik sadece cantanizdan çıkarıp koymaniz gereken ders kitaplarini gosteriyor:

1640373006698.png

Ders programini classes.txt adli dosyada, API anahtarini config.py dosyasinda sakliyor.
Ornek bi classes.txt dosyasi gorunumu de atayim gelistirecekler icin:
Matematik Matematik Edebiyat Fizik Fizik Secmeli_Ingilizce Din_Kulturu Cografya Edebiyat Edebiyat Matematik Ingilizce Ingilizce Saglik_Trafik Tarih Cografya Sos_Etk Biyoloji Biyoloji Tarih Rehberlik Matematik Almanca Proje Ingilizce Ingilizce Secmeli_Ingilizce Muzik Muzik Almanca Din Sos_Etk Kimya Kimya Beden Beden Edebiyat Edebiyat Matematik Matematik

5 gun 8 ders saati duzenine gore olusturdum ancak ders saatlerinin farkinin etki etmemesi gerekiyor. 5 gun olsun yeter.

Geri
Yukarı