Telegram üzerinden küfür edilmesi

SwezLy

Hectopat
Merhaba, dün Telegram grubunda hakarete maruz kaldım. Telegram kullanıcı adını SS aldım ve küfürü grupta SS aldım. Ne yapabilirim? İnternette biraz baktım ve Telegram sanırım bu konuda sıkıntı çıkarıyormuş? Yardımcı olur musunuz? Ayrıca küfür eden kişi direkt mesajı sildi ve hesabini da sildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün Telegram grubunda hakarete maruz kaldım. Telegram kullanıcı adını SS aldım ve küfürü grupta SS aldım. Ne yapabilirim? İnternette biraz baktım ve Telegram sanırım bu konuda sıkıntı çıkarıyormuş? Yardımcı olur musunuz? Ayrıca küfür eden kişi direkt mesajı sildi ve hesabını da sildi.

Mahkemeye gidin. Hesabı silinse bile bulurlar.

Telegram bu tarz durumlarda kullanıcı bilgisi vermiyor diye biliyorum ayrıca sosyal medyada her an her şeyle maruz kalabilirsin. Çoluk çocukla uğraşmaya gerek yok. Küfür kendini ifade edemeyen aciz kişilerin savunma şeklidir, o kendini o durumda görüyorsa bize bir şey demek düşmez. @SwezLy

Telefon numarası olsa arayıp konuşmak istiyordum. Çünkü herkesin kişiliğine veya ailesine hakaret edebilir. Ama iste sadece kullanıcı adı vardı hesabi da sildi zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı