Instagram üzerinden küfür eden kişiyi CİMER'e vermek

mr_hidir

Hectopat
Soğuk kanlılığımı sonuna kadar koruyup asla ve asla küfür etmedim bir şahsa tamamen bilgilendirmek için bir yorum yazdım, bana anlamını bilmediği küfürler etti. 2013'ten beri "sanal"dayım dedi falan işte, ben bu şahsı CİMER'e versem yazdıklarına pişman olur mu yoksa CİMER'dekiler gülüp geçer mi?

Soğuk kanlılığımı sonuna kadar koruyup asla ve asla küfür etmedim bir şahsa tamamen bilgilendirmek için bir yorum yazdım, bana anlamını bilmediği küfürler etti. 2013'ten beri "sanal"dayım dedi falan işte, ben bu şahsı CİMER'e versem yazdıklarına pişman olur mu yoksa CİMER'dekiler gülüp geçer mi?
Ettiği küfre bağlı.
Küfrün fotosunu atar mısınız?

Hakaret suçunun oluşabilmesi için, bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını incitecek ölçüde, somut bir fiil veya olgu isnat etmek ya da yakıştırmalarda bulunma ya da sövmek gerekmektedir.

Ettiği küfre bağlı.
Küfrün fotosunu atar mısınız?

Hakaret suçunun oluşabilmesi için, bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını incitecek ölçüde, somut bir fiil veya olgu isnat etmek ya da yakıştırmalarda bulunma ya da sövmek gerekmektedir.

Görsellerde ekledim bayağı ağır küfürler etti.

Cimer mi? Normal bir şekilde dava edebilirsin ama Cimer'in alakasını çözemedim.

Dava ile uğraşacak kadar derdim yok zaten normal şartlarda umrumda olmazdı engeller geçerdim lakin üstü üstüne küfürler edince sinirim bozuldu ben de cimere atayım dedim.

Öyle bir hakkın var ama üzerine bu kadar düşmeye değer mi bilmiyorum.

Üstüne düşmelik bir durum yok ki görselleri paylaşıp gönderip bekleyeceğim.

Cimer mi? Normal bir şekilde dava edebilirsin ama Cimer'in alakasını çözemedim.

Cimer, devlet kurumlarıyla ilgili şikayet, öneri, istek vs. bildirmek için değil mi? Oradan nasıl şikayet edeceksin?

Bununla ilgili bir yazıda okumuştum sizlerle paylaşmak için arama yaptım ama bulamadım o yüzden aklımda kalanlardan yazacağım CİMER'e neredeyse her şeyi şikayet edebilirsiniz ekmek alamamaktan tutun telefon faturasının fala gelmesine kadar sosyal medya küfründen tutun yüz yüze kavgasına kadar her şeyi yazabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.54.55 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.54.55 (2).jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 325
  • WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.54.55 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.54.55 (1).jpeg
    98,6 KB · Görüntüleme: 318
  • WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.54.55.jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.54.55.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 319

Yeni konular

Geri