Telekom altyapısından TürkNet bağlanır mı?

Azıcık araştırsanız mı acaba?
Ücretsiz GPON modem gönderecekler. Ve ekstradan para falan ödemeyecek. 85 TL'ye 100 Mbps'yi alacak. Ekstradan fiberde 10 TL gibi bir ücret yok.

Yahu size diyorum ki o adamların kendi altyapısı için geçerli. Eğer TT üzerinden hizmet alacaksa benim şu an bahsettiğim paketler geçerli oluyor.

Azıcık araştırsanız mı acaba?

Arkadaşın altyapısı fiber altyapı olduğu için. Sadece bir tane pakete sahip olacak. O da özgür iletişim fiber 100 paketi olacak. Azıcık sen bir okursan anlarsın zaten. Senin dediğin ise ekstra paketler "VDSL" altyapılar için geçerli.

Gidicen bana sorgulatcan cidden. O dediğin VDSL altyapılarda geçerli. Yan sitede var bak bakayım başka bir paket gösteriyor mu?

Eki Görüntüle 715889
Aktif altyapımız (YAPA) içinde fiber hızında 100 Mbps’e kadar download ve altyapının desteklediği maksimum upload hızında sınırsız internet sağlıyoruz. Aktif altyapı olmayan bölgelerde ise aynı fiyata 35 Mbps’e kadar dowload, 3 Mbps’e kadar upload hızı ile sınırsız internet sunuyoruz. Bu abonelerimiz dilerlerse ve bölgelerindeki altyapıları müsaitse 100 Mbps’e kadar download ve 4 Mbps’e kadar upload hızında interneti ayda sadece 10 TL farkla kullanabiliyor.

şöyle bir açıklama var ama müşteri hizmetleri sanırım en sağlıklı cevabı verecektir. çok teşekkürler katkılarınız için

@ribella1 müşteri hizmetleri daha iyi cevap vereceklerdir. Senin yazdığın şey fiber altyapılar için geçerli değil. Bakır altyapı dediğimiz "VDSL" için geçerli bu paketler. Fiberde sadece TürkNet'te 1 paket bulunmakta o da yukarıda belirttiğim.

Bu paket yapa altyapısı için verilen standart VDSL2 paketi.
Bu pakette vea altyapısı üzerinden 10 TL fazladan vererek ulaşılabilen VDSL2 paketi.
Bu da vea altyapısı üzerinden 10 TL fazladan vererek ulaşılabilen fiber paketi.
Bilmem anlatabildim mi?

@ribella1 müşteri hizmetleri daha iyi cevap vereceklerdir. Senin yazdığın şey fiber altyapılar için geçerli değil. Bakır altyapı dediğimiz "VDSL" için geçerli bu paketler. Fiberde sadece TürkNet'te 1 paket bulunmakta o da yukarıda belirttiğim.
inşallah öyledir hocam arasınlar görüşeyim komşunun internetinden bıktım usandım akn kotası olması iyi aslında ayın ilk 4-5 günü iş yapıyor :)

Bu paket yapa altyapısı için verilen standart VDSL2 paketi.
Bu pakette vea altyapısı üzerinden 10 TL fazladan vererek ulaşılabilen VDSL2 paketi.
Bu da vea altyapısı üzerinden 10 TL fazladan vererek ulaşılabilen fiber paketi.
Bilmem anlatabildim mi?

Bu da yapa altyapısı üzerinden sunulan fiber paketi.

Yeni konular

Geri
Yukarı