Televizyon Öneri

5STREET

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar; Televiz almak istiyoruz. Neye göre seçim yapmamız gerek ve sizin önerileriniz tabikide.

Bütçe; Bin TL

TV işinden pek anlamasam da eve alırken baya bir araştırmıştım. 1000 TL'ye 32 inc televizyonlar var en fazla. Listedek modellere göz atabilirsiniz: Led Tv Fiyatları LCD Led Tv Kampanyaları - Vatan Bilgisayar
Smart TV özelliği istiyorsan LG ve Samsung'un 1100 TL'ye aynı özelliklere sahip TV'leri var. Türk markalarında aynı fiyatlara daha özellikli cihazlar bulabilirsiniz ama aynı performansı verir mi bilmiyorum.

3 boyutlu film izlersen ekran kartın yada blu-ray varsa full sbs 3d film izlersin baya zevkli gerçekçi olur.
Hemen hemen yakınlar lg güç tüketimi 3d ve bir takım bişeyler önceliği var gibi 2 si arasında.

Şöyle söyleyeyim 2 markayıda kullandım sayılır samsung dolaylıda olsa bi süre kullandım.
Birini al memnun kalırsın diyemem 2side gayet iyi.
Bütçeye göre yalnız senin koyduklarında lg de 3d özelliğide var enerji tüketimi biraz daha az.
O tarz şeylerini araştır derim ona göre karar ver.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı