Telif Hakları İhlali DMCA Uyarısı Nedir?

Yaşın 18'den küçükse hapise girmezsin, büyük ihtimalle para cezası verilir, bu yüzden 70 doları ödemen lazım yoksa mahkeme daha fazla para cezası verir.

Hemen en kötü ihtimali söylemek bence olmaz.

Kanalı ve videoyu sildiyseniz sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Size dava açacak olan kişiye özür dileyin ve yaşınızı belirtin. Kanalı sildiğinizde gösterin. Sorun çözülür.

Eğer çoğunluk sil diyorsa 3 yılda emek verip 2K abone yaptığım kanalı şuanda kapatacağım.
www.youtube.com/c/Alakia
Bana videoyu kaldır mailini göndermeden önce Resmi YouTube kanallarından videoyu kaldır diye yorum attılar videonun altına, gerçek mail yani.

Eğer çoğunluk sil diyorsa 3 yılda emek verip 2K abone yaptığım kanalı şuanda kapatacağım.
www.youtube.com/c/Alakia
Bana videoyu kaldır mailini göndermeden önce Resmi YouTube kanallarından videoyu kaldır diye yorum attılar videonun altına, gerçek mail yani.

Kanalı silmenize gerek yok, dolandırıcı büyük ihtimalle hangi resmi şirket sizin videonuzun altına kaldır diye yorum atsın :D

Eğer çoğunluk sil diyorsa 3 yılda emek verip 2K abone yaptığım kanalı şu anda kapatacağım.
www.youtube.com/c/Alakia
Bana videoyu kaldır mailini göndermeden önce resmi YouTube kanallarından videoyu kaldır diye yorum attılar videonun altına, gerçek mail yani.

Kanalı gizliye alma şansınız varsa deneyin. Silmek mantıklı durmuyor şu anda. Zaten dava edilme gibi bir durum olsa silinse de veriler bulunabilir. Kanalı gizliye alın bence.

Geri
Yukarı