Tell me WHY Türkiye'de kullanılamıyor

nilelle

Kilopat
Daha fazla  
Dün Tell Me WHY oyunu çıktı. Game Pass'e de eklendi ama ne hikmetse Türkiye'de oyuna erişemiyoruz.

11.jpg

Oyunun Xbox Türkiye mağazasında yasaklandığı söyleniyor. Steam'de oyun yasağı olmadığı için orda kullanılabiliyormuş. Umarım doğru değildir. Resmi açıklama yok ama.

Dediğim gibi Steam'de sıkıntı yok, halihazırda yüklüyorum. Birazdan giriş yaparım. Xbox kaynaklı bir sorun, buradan yapacak pek bir şey yok. Çözülmesini bekleyeceğiz, belki de hiç çözülmeyecek.

Dediğim gibi Steam'de sıkıntı yok, halihazırda yüklüyorum. Birazdan giriş yaparım. Xbox kaynaklı bir sorun, buradan yapacak pek bir şey yok. Çözülmesini bekleyeceğiz, belki de hiç çözülmeyecek.
Ülke ayarı değiştirip yükledim zaten.Çözülmeyen bir problem değil.

Steamden'de kaldırılmış.Oyunun yasaklandığına eminim artık.
Aynen bölge değiştirip oyunu indirdikten sonra tekrar Türkiye yapmıştım bölgeyi oynanabiliyordu öyle. Şimdi denediğimde hata verip oyuna girmedi. Bölgeyi değiştirip tekrar denedim oyuna girdi. Kesinlikle yasaklanmış burada.

Oyunun Xbox Türkiye mağazasında yasaklandığı söyleniyor. Steam'de oyun yasağı olmadığı için orda kullanılabiliyormuş. Umarım doğru değildir. Resmi açıklama yok ama.

Duyduğum kadarıyla ana karakter galiba transmış. Büyük ihtimal o yüzden yasaklanmıştır doğruysa. Game Pass üzerinde de göremedim oyunu.

Oyun yasaklansa para iadesi yapılırdı bana, yapılmadı. Hala erişebiliyorum oyuna.

Ekran Alıntısı.PNG

Ne olduğunu bilmiyorum ama yasaklanmadığından eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı