Temel matematik olmadan üniversite kazanılabilir mi?

Patates2323

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sosyal anksiyetem var sosyal anksiyetenin ders çalışırken etkileri ne gibi olur? Bir de 11. sınıfım matematiğim toplama, çıkarmadan başka bir şey yok. Seneye üniversite sınavına gireceğim ne yapmam lazım? Dershaneye de yazılamıyorum mat temelin yok diye sizce üniversite kazanabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, sosyal anksiyetem var sosyal anksiyetenin ders çalışırken etkileri ne gibi olur? Bir de 11. sınıfım matematiğim toplama, çıkarmadan başka bir şey yok. Seneye üniversite sınavına gireceğim ne yapmam lazım? Dershaneye de yazılamıyorum mat temelin yok diye sizce üniversite kazanabilir miyim?
Aynı durumdayım.

Zamanında fizikçimiz zorla temel matematik aldırmıştı şimdi anlıyorum neden bu kadar önemsediğini.

Adı üstünde temel matematik, her insanın bilmesi gereken temel seviyede matematik. Temel matematik olmadan üniversite kazanılmaz. Teknik olarak kazanılır ama kazanılan o üniversiteye, üniversite denir mi bilemem :) Merdiven altı falan olur anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı