Merhaba. Ben bu yönergeyi uygulayacağım fakat sizce ilave program olarak Bitdefender One-Click Optimizer mi yoksa CCleaner mı kullanayım? Teşekkür ederim.

Merhaba. Ben bu yönergeyi uygulayacağım fakat sizce ilave program olarak Bitdefender One-Click Optimizer mi yoksa CCleaner mı kullanayım? Teşekkür ederim.
Şahsen SSD kullanıyorsanız ikisine de pek ihtiyaç yok. CCleaner daha yaygın olduğu için daha sorunsuz olacaktır. İkisini de kullanmanızda sakınca yok. Birlikte kullanmamanız iyi olur. İkisinden birini seçin.

Şahsen SSD kullanıyorsanız ikisine de pek ihtiyaç yok. CCleaner daha yaygın olduğu için daha sorunsuz olacaktır. İkisini de kullanmanızda sakınca yok. Birlikte kullanmamanız iyi olur. İkisinden birini seçin.
Hayır SSD kullanmıyorum, CCleaner ile yapacağım o zaman, o tavsiye ediliyor. Mesajınız için teşekkürler.

Daha önce mesajım var umarım faydalı olur diye bu kadar beklemiyordum ben yeni aldığım laptop yavaş açılıyor diye araştırırken konuyu gördüm kasam gerçekten sıkıntılıydı format atmak istemiyordum kasamda denedim konuda yazaanları ciddi anlamda fark oluştu gerçekten çok teşekkürler.

Merhaba. 4a bölümünü fiziksel çekirdek sayısına göre mi yoksa sanal çekirdek (Hyper-Threading) sayısına göre mi yapmalıyız? Teşekkürler.

Merhabalar. Yönlendirmelerin hepsini eksiksiz yaptım. Fakat bilgisayarı yeniden başlatınca ses, internet gitti. kullandığım Autocad ve 3dsmax programlarından hata alıyorum. Geri yükleme dosyası bir hata sebebiyle açılmıyor. Şuan iş yerindeyim. Patron iş bekliyor gülsem mi ağlasam mi bilemedim. Yaptığım değişiklikler
Temp
%temp%
Msconfig
Cleanmgr

Yeni konular

Geri
Yukarı