Ayaralarını kurcalamadıysan otomatik zaten kendi yapıyor gerektiğinde.

Birleştirme olanı dedim. Sistem hatalarına açılma sorunlarına neden olabilir çünkü.

Pro gereksiz free yeterli çoğu programlarda.

Disk birleştirme ayarlarını kurcalamadım hocam. Haftalık kendisi otomatik yapıyor.

Kayıt Defteri Temizliği yapayım mı hocam yani? Birleştirme olanını yapmayacağım onu anladım :) Kayıt Defteri Temizliği yap derseniz, nasıl ve hangi program ile yapayım?

Wisacare 365 pro kurmuyorum ok. Free yeterli bence de.

Valla ben bilgisayarımla neredeyse hiçbir web sitesine girmiyorum. O yüzden şu onarımları yapsam yeterlidir gibi.
Temp klasörlerinide boşaltmakta fayda var.

Disk defrag programı arıyorum önerileriniz var mı?
Windows kendi yapıyor zaten farklı araçlara gerek yok diskle ilgili sorunlar yaşamıyorsanız.
Valla ben bilgisayarımla neredeyse hiçbir web sitesine girmiyorum. O yüzden şu onarımları yapsam yeterlidir gibi.
Burası Web sitesi değil mi :) Demek ki giriyorsun :) Temp boşaltmak her zaman yararlı değildir.

Arkadaşlar bunlarla böyle tek tek uğraşacağımıza, yok mu tek bir program hepsini halleden? Eskiden Advanced System Care kullanırdım memnundum sonra burada gördüm tavsiye edilmediğini sildim. IObit ürünü olan Game boosterı da çok önceden kullanıyordum oyunlarda ping düşürüyordu. Asc tarzında güvenilir bu işlemlerin hepsini yapan bir program öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı