Çözüldü Temiz kurulum sonrası aynı anahtar kabul edilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agony07

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben temiz kurulum yapacağım. Elimde keyim var kopyaladım. Ben temiz kurulum yapıp o keyi girersem bir daha temiz kurulum yapıp aynı keyi girince kabul eder mi?

Çözüm
Tamamdır hocam. Tekrar lisans girmek gerekmez. CMD ekranına slmgr - dli yazıp kontrol edin.
Direkt Microsoft hesabına kaydedersen daha iyi olur.

Arkadaşlar merhaba. Ben temiz kurulum yapacağım. Elimde keyim var kopyaladım. Ben temiz kurulum yapıp o keyi girersem bir daha temiz kurulum yapıp aynı keyi girince kabul eder mi?

Elbette kabul eder. Yükleme esnasında etmezse atlayıp kuruluma devam edin. Sonra ayarlar ekranından key girin.

Zaten OEM ise anakarta işlenir ve kalır. Kurulum sonrası ise direkt olarak aktif olur.

Hocam Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi diyor yani ben aynı keyi birden fazla temiz kurulum yaptıktan sonra kullanabilir miyim?

Hocam bakar mısınız?
Evet hocam. Retail ise tek PC'de olmak şartıyla başka yere de taşınabilir.

Hocam tek PC de ama birden fazla kez kullanılır mı şu ana kadar hiç temiz kurulum olmadı. Bir de hocam ben sizin güncelleme rehberinizden ISO'yu indirdim güncel midir 21H2 sürümü sanırım güncel mi o ISO ile bellek oluşturdum ama @Yener K.

Tamamdır hocam. Tekrar lisans girmek gerekmez. CMD ekranına slmgr - dli yazıp kontrol edin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı