Temiz kurulumdan sonra AMD hata 195 hatası veriyor

Metexdq

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop. Amd radeon graphics(ATI) 2gb bellek+3gb vram
Ryzen7 5700u 1,8-4,3 GHz. 27 inç 2k 260hz ekran.
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben bilgisayarıma temiz kurulum ile format attım. Attıktan sonra AMD Auto detec anında hata 195'i veriyor. Manuel yükle diyeceksiniz. Laptop ve ekran kartı ismi sadece AMD Radeon Graphics diye geçiyor techpower up ile baktığımda: Çıkıyor. Bu da AMD manuel indirme kısmında yok direk internette aratınca sadece techpower up çıkıyor AMD'nin kendi kaynaklarında yok. Laptopumum modeli.
Lenovo IdeaPad3 82KU0118TX modeli. Bana Lenovo'nun sitesinden indirin diyeceksiniz. Onlarda güncel değil. Windows 10 son sürüm güvenlik duvarları kapalı. AMD'nin sitesindeki çözümlerde işe yaramadı. dd ile başka sayfada denenleride yaptım. gene çözemedim. yorum olsun diye boş yorum atanlar gitsin. Çözümü burada bulamazsam AMD'nin desteğine yazıcağım.

Laptoplarda özellikle eski AMD tarafında üretici Websitesinin önerdiği sürücüyü kullanmanız en guncelini kullanmanızdan her zaman daha iyidir.

CMD'yi açıp şu komutu yazın;
wmic bios get serialnumber
Ardından çıkan kodu aşağıda belirttiğim sitede aratın, dizüstü modelinize göre sürücüler çıkacaktır. Buradan indirebilirsiniz;
Seri numarasını buradan paylaşmayın.
güncel değil yazdım. Orayı zaten biliyorum. işe yaradıgı yok. lenovonun sitesindeki sürücüyü indirdiğimde performans düşüyor. Seri numarası zaten ezberinde asıl soru hata 195 i çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı