Temiz kurulumdan sonra Steam nasıl düzeltilir?

kejdurapa

Kilopat
Daha fazla  
Formattan önce tüm Steam'i yedekleyip yeni kurduğum Steam'in içine atıyorum böylelikle ayarlarım ve kütüphanem bozulmuyor.

Burada şöyle bir sıkıntım var Steam'im biraz bozuk hatta Windows başladığında çalışmıyor sırf bunun için BAT dosyası hazırladım.
Yeniden temiz bir şekilde kurmak istiyorum E'deki oyunları depolama yöneticisi sayesinde alabiliyorum ama D'deki Steam içindeki oyunlar dursa bile Steam bunları görmüyor bu kısım için yardıma ihtiyacım var.

*D'deki oyunları E'ye taşıyıp sorunu çözebilirim ama bu çok zaman alıyor.

-Edit
Konu başlığını böyle yazmadım otomatik düzeltilmiş.

Formattan önce tüm Steam'i yedekleyip yeni kurduğum Steam'in içine atıyorum böylelikle ayarlarım ve kütüphanem bozulmuyor.

Burada şöyle bir sıkıntım var Steam'im biraz bozuk hatta Windows başladığında çalışmıyor sırf bunun için BAT dosyası hazırladım.
Yeniden temiz bir şekilde kurmak istiyorum E'deki oyunları depolama yöneticisi sayesinde alabiliyorum ama D'deki Steam içindeki oyunlar dursa bile Steam bunları görmüyor bu kısım için yardıma ihtiyacım var.

*D'deki oyunları E'ye taşıyıp sorunu çözebilirim ama bu çok zaman alıyor.

-Edit
Konu başlığını böyle yazmadım otomatik düzeltilmiş.

Steam ayarlar - indirmeler - kütüphane klasörleri. Oraya bir göz gezdirebilir misin?

Tam anlatamadım herhalde Steam'i silip yeniden kurmak istiyorum çünkü düzgün çalışmıyor.
Depolama yöneticisi bu durumda benim işime yaramıyor.

2. kütüphanede "libraryfolder.vdf" şeklinde bir dosya var bu dosyayı Steam gördüğünde kütüphaneyi direk güncelliyor benzer bir dosya asıl Steam'in içerisinde de varsa onu ve steamapps yedekleyebilirim böylelikle bir kaybım olmaz ama o tarz bir dosyayı ayırt edemedim.

Geri
Yukarı