Çözüldü Temiz Windows 10 21H1 ISO

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

166770

Kilopat
Makaleler
5
Dün @AJFA hocam açtığım konuma cevap yapmıştı. Beklemenize gerek yok, ISO'yu indirebilirsiniz diye. Ben de dün bekleyeceğim demiştim. Ama daha bunun geleceği yok. Ben de indirip USB'ye yazıp temiz kurulum yapacağım. İndirme linkini atar iseniz sevinirim. Pro Türkçe 64 Bit olacak.

Çözüm
''Create download package''e basın. Sonrasında inen arşivi klasöre çıkartın ve klasörün içindeki CMD dosyası ile indirmeyi başlatın. Parçalar inip, ISO haline getirilince CMD penceresinde 0'a basmanızı söyleyen bir ibare çıkacak ve 0'a bastıktan sonra klasörde ISO dosyanız hazır olacak.

5. adım ve sonrasını anlattım. :)

Tamam hocam açacağım, sizi de beklerim oraya :)
@AJFA hocam linki attı bile.

Hocam bu ne hızdır?
Biraz yavaş :)
Konuyu açmama gerek kalmadı.

Daha önce konuya yazmıştım, bildirim geldi. :D

Hocam peki bu attığınız linklerin içinde Microsoft'un yeni icon tarzı vb. şeyler var mı? Ve hep merak etmişimdir ben bunu indirdiğimde 21H1 tam olarak çıkarsa ben 21H1 tekrardan Microsoft'un sitesinden indirip format atmak zorunda mıyım? Yoksa güncelleştirmeleri almaya devam eder miyim?

Hocam peki bu attığınız linklerin içinde Microsoft'un yeni icon tarzı vb. şeyler var mı? Ve hep merak etmişimdir ben bunu indirdiğimde 21H1 tam olarak çıkarsa ben 21H1 tekrardan Microsoft'un sitesinden indirip format atmak zorunda mıyım? Yoksa güncelleştirmeleri almaya devam eder miyim?
O simgeler 21H2'de değişiyor.

O simgeler 21H2'de değişiyor.

Galiba moderatör bey detaylı açıklama yapacak. :) Sessizce bekleyelim.
Güncellemeler bu ISO'ya da gelecek. Format atmanız gerekmez. Ayrıca ikonlar için 21H2 kullanmanız gerek ama daha tam anlamıyla geliştirilmedi. Tavsiye etmem o yüzden.

Tamam hocam format atacağım ama flash vb. hiçbir şeyim yok. ISO'nun içindeki setup'la format atsam sorun olur mu?

Geri
Yukarı