Temizlendikten sonra ısınan laptop

• Konuyu başlatan KanımdakiBozkurt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
K

KanımdakiBozkurt

Ziyaretçi
Netbook'umun ısınma sorunu vardı. Format attım. Hava kompresörü ile içini temizledim ve tekrar açtığımda büyük bir ısınma sorunuyla karşılaştım. Yarım saat sonrada netbook kapandı ve mavi ekran verdi. Başlarkende ikidebir güvenli mod ekranı çıkıyor. Seçinçede yeniden başlatıp duruyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Burak Alkan dediğiniz şey doğru olabilir ama ben dediğiniz gibi içini açtım laptopu fanına heryerine itina ile tuttum :) ama tekrar açtığımda pek bir fark yoktu yine aynı ısındı ve kapandı.Ayrıca benim makina notebook değil netbook ve bunun termal macunu yok. Sadece fanıyla soğutuluyor. Zaten idarelik almıştım ama göz göre görede bir toz için netbookumu çöpe atmakda istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı