Undervolta rağmen ısınan laptop temizlik ile düzeldi

TurtleCanUsePC

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır uğraşıyordum ve sonunda çözdüm. Servise götürmek için çantaya koyarken alt taraftaki hava alan yerlerim tamamen tozdan dolayı kapalı olduğunu gördüm. Temizledim ve test ettim. Önceki konumda Death Stranding'te 90 derecelere ulaşan işlemci ve 85-90 arası gezin ekran kartı sıcaklığı düştü. İşlemci 80'lere düşerken ekran kartı 75'lere kadar düştü. Laptopunuzu temizlemeyi unutmayın yoksa çok uğraşırsınız. İyi Sosyaller.

1631210080149.png

Bu arada bana çok yardım ettiğin için @erengore teşekkür ederim. Benim cahillik yüzünden uğraştık o kadar.

Son düzenleme:
Uzun zamandır uğraşıyordum ve sonunda çözdüm. Servise götürmek için çantaya koyarken alt taraftaki hava alan yerlerim tamamen tozdan dolayı kapalı olduğunu gördüm. Temizledim ve test ettim. Önceki konumda Death Stranding'te 90 derecelere ulaşan işlemci ve 85-90 arası gezin ekran kartı sıcaklığı düştü. İşlemci 80'lere düşerken ekran kartı 75'lere kadar düştü. Laptopunuzu temizlemeyi unutmayın yoksa çok uğraşırsınız. İyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1161878
Bu arada bana çok yardım ettiğin için @erengore teşekkür ederim. Benim cahillik yüzünden uğraştık o kadar.

Hayırlı olsun o zaman tekrar yeni almış gibi performans farkı olur. :)

Uzun zamandır uğraşıyordum ve sonunda çözdüm. Servise götürmek için çantaya koyarken alt taraftaki hava alan yerlerim tamamen tozdan dolayı kapalı olduğunu gördüm. Temizledim ve test ettim. Önceki konumda Death Stranding'te 90 derecelere ulaşan işlemci ve 85-90 arası gezin ekran kartı sıcaklığı düştü. İşlemci 80'lere düşerken ekran kartı 75'lere kadar düştü. Laptopunuzu temizlemeyi unutmayın yoksa çok uğraşırsınız. İyi Sosyaller.

Eki Görüntüle 1161878
Uğraştık o kadar demişsiniz de Undervolt olmasa o sıcaklık daha da yüksek olacaktır. Her şey beraber yarar sağlamış. İyi günlerde kullanın. :)

Geri
Yukarı