Temizlenen bilgisayar açıldıktan sonra hemen kapanıyor

percyxd31

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bilgisayarı temizledim ama sonra açmaya çalıştığımda bilgisayar açıldıktan sonra hemen kapandı. Normalde böyle bir şey olmuyordu. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba. Bugün bilgisayarı temizledim ama sonra açmaya çalıştığımda bilgisayar açıldıktan sonra hemen kapandı. Normalde böyle bir şey olmuyordu. Yardımcı olabilir misiniz?

Fan bağlantısını yapamadıysan fanlar çalışmayıp bilgisayarın ısınması ve aniden kapanmasına sebep oluyordur.

Temizlikten kastınız ne? Neler yaptınız tam olarak.
Fanları birde ekran kartının üstünü yani her yerini

Fan bağlantısını yapamadıysan fanlar çalışmayıp bilgisayarın ısınması ve aniden kapanmasına sebep oluyordur.
Fanların hepsi çalışıyor işlemci - normal fanlar - ekran kartının fanı

Kabloları iyi taktığından emin ol.
Taktım

Fanları birde ekran kartının üstünü yani her yerini

Fanların hepsi çalışıyor işlemci - normal fanlar - ekran kartının fanı

Taktım
Üstünü derken hocam? Termal macunu mu sildiniz?

Kabloları iyi taktığından emin ol.
Taktım
Üstünü derken hocam? Termal macunu mu sildiniz?
Yok hayır oraya hiç girişmedim elimde termal macun yoktu sadece fanlar ama çözdüm sanırım ramlerin yerlerini değiştirdim düzeldi

Nasıl temizlediniz? Yani ne kullandınız.
Bip bip, dıt dıt tarzı bir ses geliyor mu? Ya da bilgisayarın düğmesine bastıktan sonra kasanın içinde normal LED'ler hariç ek bir ışık yanıyor mu?
Elektrik süpürgesi ile hiç bir ses gelmiyor ramlerin yerini drgisitrdim çözdüm sanırım

Ramleri değiştirerek sorunu çözdüm fakat mönitore görüntü ve USB portlarını algılamıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı