Temizlik sonrası laptop açılmıyor

Toshirou

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Yıllar önce ablamın kullandığı ASUS F5GL marka dizüstü bilgisayarı tekrar kullanılabilir hale getirmek için format atmıştım virüsleri temizlemiştim ama gene de bilgisayar boşta 70 derece sıcaklıktaydı, sistemi komple yakmayalım diye termal macunu değiştirdim. Fanı temizledim fakat sistemi geri vidaladığımda ve açmaya çalıştığımda ilk başta ışıklar yandı ama saniyesinde bilgisayar kapandı ve tekrar açmaya çalıştığımda açılmadı, şarj ışığı da yanmıyor, hiçbir şekilde makineye güç gitmiyor, servise verdim biz yapamadık geri alın makineyi falan dediler.Dertsiz başıma dert açtım vallahi çok da sürmemiştim. macunu taşırmadım dışarı falan, öyle yanık kokusu falan da gelmedi anormal bir ses de çıkmadı sizce bu durum neden olmuş olabilir? Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorsanız ellemeyin cihazlara. Yıllardır bu işleri yapıyorum ve cesaretle hiç böyle bir şey başıma gelmedi. Kısa devre olmadıysa hepten yakmayalım derken sen yakmışsın cihazı. :) Vallaha hiç kusuruma bakmayın gerçekte öyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı