Çözüldü %Temp% dosyasını silersek ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arif0

Decapat
Daha fazla  
635 tane dosya var ve Amazon Game updater gibi dosyalarda var. Normalde silin derler ama ben gelede bir sendeledim şüphelendim. Silsem mi? Silmesem mi?

Çözüm
%Temp% kullanıcı dosyalarının olduğu gereksiz dosyalar. Sadece Temp ise işletim sisteminin gereksiz dosyalarının depolandığı yer. Silmeniz durumunda programlar çok az daha geç açılır. Onun dışında düzenli aralıklarla silmek iyidir.
Hiçbir şey olmaz. Temp programların çöp dosyalarının depolandığı klasördür. "temp" klasörü içinde önemli bir dosya bulundurulmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
%Temp% kullanıcı dosyalarının olduğu gereksiz dosyalar. Sadece Temp ise işletim sisteminin gereksiz dosyalarının depolandığı yer. Silmeniz durumunda programlar çok az daha geç açılır. Onun dışında düzenli aralıklarla silmek iyidir.

Çözüm
konuyu baya hoplatıyorum ama merakımdan soruyorum bu geç açılma olayı tekrar düzelirmi ?

Geri
Yukarı