Temposearch arama motoru nasıl silinir?

topjrak

Hectopat
İlk önce iyi forumlar. Son 2 gündür Google Temposearch şeklinde bir uzantıyla arama yapıyor. İlk başta Google'da aratıyorum sallıyorum Technopat girdikten sonra Technopat'a yanda bir sekme daha açılıyor ve o arama motoruyla Technopat kelimesi aratılmış. Google verilerimi falan sildim ama değişen bir şey olmadı.

Hocam tahmin ettim ama şu dönemde çok format falan attırmak istemediğimden buraya yazdım. Bu motoru silme ayarı falan olması lazım diye düşünüyorum ben aradım bulamadım.

Onu bende biliyorum Google Chrome mu? Opera mı? Onu sordum.
Chrome
İlk önce iyi forumlar. Son 2 gündür Google Temposearch şeklinde bir uzantıyla arama yapıyor. İlk başta Google'da aratıyorum sallıyorum Technopat girdikten sonra Technopat'a yanda bir sekme daha açılıyor ve o arama motoruyla Technopat kelimesi aratılmış. Google verilerimi falan sildim ama değişen bir şey olmadı.

Çerezleri sil, uzantıları sıfırla, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarat.

Hocam valla ben ne zaman konu açsam problemim çözülüyor. Bunu ilerde yaşayabilecek insanlar için yazıyorum. Ayarlara girin arama motoru kısmına girin orda varsayılan arama motorunda google yazıyor olabilir ama o google değil onu silin. Daha sonra www.google.com 'u girin ekle kısmından probleminiz çözülür. Hepinize teşekkür ederim cevaplar için. Ve evet çerezleri falan da silin kalabilir arama motoru çerezlerde.

Garip gerçekten, benim de 2 gün önce aynı şey başıma geldi. Bugün sorunu araştırırken bu konuya denk geldim ama söylediğiniz yöntemle çözemedim. Eklentilerin hepsini devre dışı bırakınca sorun ortadan kalktı, sonra soruna hangi eklentinin sebep olduğunu bulmak için tek tek hepsini açıp kapatıp denedim, "Ad Skipper on Youtube" eklentisinin sebep olduğunu öğrendim. Bu eklentiyi kullanan varsa silsin, güvenilir değil.

Geri
Yukarı