Tenisçi dirseği ağrısı nasıl geçer?

İbn Sina

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fitnessta ilk ayım, geçenki biseps antrenmanımdan sonra ön kol-dirsek aralığım çok ağrımaya başladı, sanırım tenisçi dirseği sakatlığı oldu. Genetik faktörler etkili mi bilmiyorum lakin benzerini babam da yaşamıştı.

Dirseğimin biraz altına, ön koluma epikondilit bandaj takıyorum, yapabileceğim başka bir şey var mı? Ne önerirsiniz? Ayrıca 2 kolumda da ağrıdan vardı, ağrı 2 gün önce başladı. Şu an sağ kolumdaki geçti sayılır. 2 gündür spora gitmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun hocam konuyu hortlattığım için kusura bakmayın, aynı sorun yaklaşık 1 aydır bende de var, siz bu ağrıya herhangi bir çözüm bulabildinizmi ve bu zamana kadar ne gibi tedavi yöntemleri kullandınız yarımcı olursanız çok sevinirim hocam.

Öncelikle geçmiş olsun hocam konuyu hortlattığım için kusura bakmayın, aynı sorun yaklaşık 1 aydır bende de var, siz bu ağrıya herhangi bir çözüm bulabildinizmi ve bu zamana kadar ne gibi tedavi yöntemleri kullandınız yarımcı olursanız çok sevinirim hocam.
Yaklaşık 1.5 aya kadar kolumu dinlendirdim, tedavisini bulamadım. Bilek güreşleri v.s. yapmamaya özen gösterin. O yüzden de olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı