TEOG 1 Puanı

Emirhan000

Hectopat
Daha fazla  
Ben TEOG'1 e daha yeni girmiş bir öğrenci olarak MEB'de açıklanan TEOGcevaplarına baktım ve:
  • Türkçe 70
  • Matematik 75
  • İngilizce 95
  • Fen 90
  • İnkılap 95
  • Din 90
Aldığımı gördüm. Toplam 17 yanlış. Aileme söylediğimde şaşırdılar en fazla.
12 bekliyorlardı benim de kafama takıldı ve konu açtım. Sizce aldığım TEOG 1 puanı iyi mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kardeşim ben Teog a geçen sene girdim ve ilkinden 2 yanlış yaptım ve teog 2 ye 1 ay kala calışmaya basladım ve ondan 9 yanlışım çıktı. En yakın arkadasım ise ilkinden 10 2. sinden 2 yanlış yaptı ve 2 miz aynı lisedeyiz sen şimdi diyebilirsin ki bundan banane ama dinle burada anlatmak istediğim yanlışın fazla olabilir fakat dersi sakın boşlama derslere ilk teogdakinden daha sıkı sarıl ve alacağın puanın keyfini çıkar.

Ha bu arada yaptığın test ve denemeleri kesinlikle kontrol et yapamadığın her soruyu öğretmenlerine sor.

Çok kötü değil ama çok da iyi değil. İkincisinde 10 yanlış falan yaparsan 440 falan alabilirsin gibi geliyor. Tabi net bir hesaplama yapmadan konuşuyorum. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı