TEOG 370 Puan ile 410 Puanlık Lise'ye Girmek

MrDiyar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sınavlara çok çalıştım ama heyecan sorunum olduğu için 2 sınav ortalaması 374 puan aldım ancak benim gitmek istediğim lise 410 puandı. Geçen yıl 360 puanlı bir tandığım Fen Lisesi'ne girmişti. Acaba benim de böyle bir şansım var mı? Nasıl yapmalıyım? Cevaplayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene nakil ile düşük puanlıların kendisinden çok yüksek puanlı liselere gitmesi üzerine bu sene 25 tercih yapılacak ve nakil yapılmayacak. Bu sebeple puanımıza göre liseler araştırırsak iyi olur.

Geçen sene nakil ile düşük puanlıların kendisinden çok yüksek puanlı liselere gitmesi üzerine bu sene 25 tercih yapılacak ve nakil yapılmayacak. Bu sebeple puanımıza göre liseler araştırırsak iyi olur.

Haberim yoktu . Fakat nakilin kalkması çok iyi olmuş çünkü büyük haksızlık oluyordu .

Ama şunu da söyleyeyim geçen sene TEOG'a girmiş birisi olarak takip ediyoru bu seneki TEOG'u. Ve gözlemim geçen seneki sınava göre sorular çok kolay bu nedenle başarı çok daha yüksek. Ben puanların artacağını düşünüyorum. O yüzden puanınıza değil sıralamanıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı