TEOG 480 puan için lise tercihi

Orkun Gültekin

Hectopat
Daha fazla  
Ben TEOGTAN 482.3 veya 484 puan alacağım ve gitmek istediğim lise 480'le kapatmış geçen sene, bu sene puanların hayli artacağını düşünürsek istediğim liseye gitme olasılığım her iki sonuç için nedir? Bu arada liseyi yatılı okumak sizce uygun bir fikir mi? Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, siz ciddi misiniz? Eğer gerçekten 480 puan aldıysanız helal olsun, büyük başarı. Bu puanla Türkiye'de gidemeyeceğin liselerin sayısı çok az.

Lisedeyken yatılı kalan arkadaşlarımın hepsi çok memnun kaldılar. Çok eğlenceli geçiyormuş zamanları. Ama tabi ki gittiğin okul ve arkadaş çevresi en önemli faktör.

19 Mayıs.jpg
19 Mayıs.jpg

Puanın oldukça iyi kendini özgür hissettiğin meslek hangisi ise ve üniversitesiyle devamını sağlayabileceğini düşündüğün bölümü okuman seni daha donanımlı yapacaktır.

Sınava lise değil sen giriyorsun unutma :D. Benim de puanım 481 gideceğim lise 474 gidebilir miyim ?
sen %100 gidersin dert etme

Lisedeyken yatılı kalan arkadaşlarımın hepsi çok memnun kaldılar. Çok eğlenceli geçiyormuş zamanları. Ama tabi ki gittiğin okul ve arkadaş çevresi en önemli faktör.
Ankarada yaşıyorum İstanbuldaki Beşiktaş anadolu lisesi tercihim olabilir ancak yurdu yok
ankarada da özkent akbilek fen lisesi evime yakın olduğu için 1.tercihim olabilir .gazi anadolu daha iyi ancak mesafe fazla

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı