TEOG'a girmiş kişilerden tavsiye ricası

Lise 1 bitti. Hiç çalışmamıştım Teog'a 407 aldım. Belki çalışsaydım 430'a kadar yükselirdi puanım. Kafanı fazla yorma Teog'la ilgili.

Ben de bu yıl 8. sınıfa geçiyorum, bildiğim kadarıyla 6-7-8. sınıf ortalamaları toplam TEOG puanının yaklaşık 150 puanına etki edecek.
O kadar fazla puan etkilemiyor.
Bu arada. Bu senenin TEOG'cularındanım.
1-Telefonu ve bilgisayarı bırak.
2-Çok stres yapma. Arabayla giderken stres yaptım. Karnım ağrıdı. Sınava giremeyecektim.
3-Sağlığına aşırı şekilde dikkat et. Hasta felan olmamaya çalış.
4-TEOG var diye sosyal yaşamı aksatma.
5-Heyecan yapma. Heyecanın kitapçığın kapağını açınca bitiyor. Normal yazılı yerine geçiyor zaten.
6- TEOG hayatının sonu değil.

O kadar fazla puan etkilemiyor.
Bu arada. Bu senenin TEOG'cularındanım.
1-Telefonu ve bilgisayarı bırak.
2-Çok stres yapma. Arabayla giderken stres yaptım. Karnım ağrıdı. Sınava giremeyecektim.
3-Sağlığına aşırı şekilde dikkat et. Hasta felan olmamaya çalış.
4-TEOG var diye sosyal yaşamı aksatma.
5-Heyecan yapma. Heyecanın kitapçığın kapağını açınca bitiyor. Normal yazılı yerine geçiyor zaten.
6- TEOG hayatının sonu değil.
3 senenin okul ortalamalarının toplamının yarısı. Yani 150 puan ediyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 yıl önce girmiştim sana tavsiyem kendini fazla kasma. Sadece çalış ve kitap oku sana faydası olacaktır. Ailene sana baskıda bulunmamalarını söyle. Öyle çok da zor bir sınav değil çalışan rahat iyi bir puan alır. Bu tür sınavlarda benim taktiğim fazla kasmamak öyle stres falan yapmamak. Akışına bırak olacağı varsa olur. Ben hiç çalışmadığım halde güzel bir puan almıştım Geçtiğim lisede Bilişim bölümünü okuyorum gayet memnunum şuan son sınıfım

4 yıl önce girmiştim sana tavsiyem kendini fazla kasma. Sadece çalış ve kitap oku sana faydası olacaktır. Ailene sana baskıda bulunmamalarını söyle. Öyle çok da zor bir sınav değil çalışan rahat iyi bir puan alır. Bu tür sınavlarda benim taktiğim fazla kasmamak öyle stres falan yapmamak. Akışına bırak olacağı varsa olur. Ben hiç çalışmadığım halde güzel bir puan almıştım Geçtiğim lisede Bilişim bölümünü okuyorum gayet memnunum şuan son sınıfım
Hocam artık TEOG kalmadı :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı