Teorileriniz nedir?

rickrollin

Hectopat
Yer
Asgard
Daha fazla  
Böyle evren, madde vb. şeylerle ilgili teorileriniz varsa yazabilir misiniz? Birlikte fikir alışverişi yapmış oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünya'daki yaşam nasıl oluştu? Meteor vb durumlarla dışarıdan mı geldi yoksa kabul edildiği üzere buradaki sularda mı oluştu?

Dünya'daki yaşam nasıl oluştu? Meteor vb durumlarla dışarıdan mı geldi yoksa kabul edildiği üzere buradaki sularda mı oluştu?
Bende merak ediyorum onu.Ben dışardan geldiğine inanıyorum.Bizim uzaylı dediğimiz varlıklara da inanıyorum.Nasıl olsa uçsuz bucaksız evren bizden başka canlı yaşamı olmadığına inanmak çok zor.

Ben hala bir simülasyonun içerisinde olduğumuzdan şüpheleniyorum :D İslam inancında olduğum için öldükten sonra cennete gidersem antik çağları görmek isterim, osmanlı dönemi, roma dönemi, antik yunan, antik mısır zamanlarını görmek isterim şahsen. Bu şekilde düşünüp acaba diyorum birisinin ölüpte benim hayatımı mı yaşıyor dediğim oluyor :D

Dinler insanların öğrenmesini engellemek yerine yine insanlar tarafından uyduruldu ve başarılı oluyor.
Kişisel düşüncem, günlük linç hakkınızı kullanmayınız.
Herkesin düşüncesine saygı duyuyorum.Şahsen ben dinlere inanıyorum çünkü böyle bir evrenin Yaratıcısız olması bana mantıklı gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı