Teorileriniz nedir?

Bu corona gittikçe daha güçlü oluyor ve gittikçe daha fazla koyuyor sana ve bir gün bulaştığında (bir koyacaksana varya bayılacaksın teori bu :d

burada anlatamayacağım kadar komlo teorilerilerine inanıyorum örneğin 51. bolgede uzaylıların ustunde deneyler yapıldığına ve kızıl&mor otesi ışınların uzaylılar sayesinde bulunduğuna inanıyorum

İnsanlık medeniyetinin gelişiminin sıradaki en önemli aşaması: Yıldızımızı %100 verimlilikle kullanarak yüksek seviyede ve sınırsız enerji elde etmek. Bunun için de yakın yörüngesine solar panel yerleştirmek gerekiyor. O uzaklıktan enerjiyi buraya iletmek için de kablosuz enerji aktarımının uzun mesafeli, kayıpsız ve pratik bir yolunun yapılması gerekiyor.

Bir simülasyonuz, bildiğimiz her şey zaten önceden kodlanmış durumda, çok yüce varlıklar yeni bir şeyler denemek istiyor olabilir veya sadece canları sıkılmış olabilir, ya gerçek bile değilsek? İnancımı zedelemek istemiyorum ama, ya böyleyse? Ölünce hiçbir şey olmayacaksa? Değersiz ufak minyonlarsak ve karınca çiftliği gibi gelişmemize bakıp bizimle eğleniyorlarsa?

Hatta tüm dinler insanlar tarafından yazılıp sadece bizi doğru yola iletmek içinse?

Yeterince saçmaladım, hadi ben televizyon izlemeye gideyim 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı