Tercih yaparken çıkan "değişiklik yapmadığınız için güncellenememiştir" uyarısı ne anlama geliyor

Asdfg.h

Decapat
Merhaba dün YKS 2022 tercihlerimi sisteme girdim. Daha sonra tercihlerimi güncelle kısmına tıkladım ve hiçbir şey yapmadan geri çıktım birkaç kere daha güncelle kısmına girdim ve bir sıkıntı olur diye tekrardan alt kısımda onayla kısmına tıkladım ama değişiklik yapmadığınız için güncellenememiştir diye uyarı çıktı. Tercihlerin sayılmama veya iptali gibi bir durum oluşamaz değil mi? Sisteme ilk girdiğimde tercihlerim kısmında yaptığım tercihler gözüküyor 1 Ağustos 23.11 saatinde şeklinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ilk tercihi yapıp kaydetmişsin, garanti olsun diye güncellediğinde sistem tercihinde bir değişiklik yapmadığın için uyarı veriyor. Anlaması pek güç değil ama kafan dağınık olabilir.

Dostum ilk tercihi yapıp kaydetmişsin, garanti olsun diye güncellediğinde sistem tercihinde bir değişiklik yapmadığın için uyarı veriyor. Anlaması pek güç değil ama kafan dağınık olabilir.

Aslında kafam dağınık değil ama paranoya bağladım şu 1-1.5 aydır sınav yüzünden. Yanıtın için teşekkür ederim. Güncelle kısmında tekrardan onayla kısmını seçmediğimizde, seçemediğimizde belki yaptığımız tercihler yok sayılır gibi bir düşünceye kapıldım sadece.

Geri
Yukarı