Teredo uygun bulunamadı hatası

Daha fazla  
Resimde de göründüğü gibi zaten bilmeyen yoktur. Forza Horizon 4'te Online oyanamamızı engelliyor. Her şeyi denedim ama sizin de önerilerinizi gerekirse tekrar denerim. 1 hafta önceye kadar Online giriliyordu bir sorun yoktu neden teredonun gittiğini bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Vaktiniz varsa PC'me bağlanın çözün lütfen.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-17_221732.png
    resim_2021-06-17_221732.png
    28,1 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunla uğraşmak yerine bilgisayara format atmak daha mantıklı, uğraşılmayacak saçma sapan bir sorun. Tam yaptım diyorsun geri bozuluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu çözümü denediyseniz ve işe yaramadıysa şu çözümü deneyebilirsiniz, ben de işe yarıyordu.

Hizmetlere girin oradan
1623958471396.png
şunu bulun. Eğer çalışmıyorsa çalışıyor durumuna getirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu çözümü denediyseniz ve işe yaramadıysa şu çözümü deneyebilirsiniz, ben de işe yarıyordu.

Hizmetlere girin oradan Eki Görüntüle 1072670 şunu bulun. Eğer çalışmıyorsa çalışıyor durumuna getirin.
hocam videodakilerin aynısın 5-10 defa denemiştim gene denedim nat türü oldu sonra tekradan o da gitti .hizmetlerdede sorun yok neyse teşekkür ederim
Benim düzeldi bu arada yazmayı unutmuşum videodakilerin aynısını tekrar yapmıştım inş herkeste düzelir

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-18_145157.png
    resim_2021-06-18_145157.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:

Geri
Yukarı