Termal macun açıldıktan uzun bir süre sonra kullanılır mı?

Macunu yenilemeden önce öncekini silmek gerekir mi? Gerekirse ne ile silinmeli? Alkol veya izopropil alkol elimde yok.
Bendeki macunu 2 yildir kullaniyorum sorun yasatmadi. Markasi colormaster.
Bir sorum daha var. Macunu yenilemeden önce öncekini silmek gerekir mi? Gerekirse ne ile silinmeli? Alkol veya izopropil alkol elimde yok.

Macun yenilemeden önce eski macunu işlemcinin ve fanın bakır bloğunun üstünden silmen doğru olan ve bildiğimiz kolonya ile silmende bir sakınca olduğunu düşünmüyorum , silerken dikkatli olman gerekiyor.

Macunu yenilemeden önce öncekini silmek gerekir mi? Gerekirse ne ile silinmeli? Alkol veya izopropil alkol elimde yok.

Bir sorum daha var. Macunu yenilemeden önce öncekini silmek gerekir mi? Gerekirse ne ile silinmeli? Alkol veya izopropil alkol elimde yok.
Kolonya işe yarar.

Kuru pecete ile silebilirsin. Egerki kurumuşsa ben aseton ile siliyorum. Zarari varmi bilmiyorum ama yillardir o sekilde temizliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı