Termal macun alirken neye dikkat edilmeli?

Aşırı isinan laptopuma termal macun surecegim. Termal macun alirken nelere dikkat etmeliyim. Hangi markayi almalıyım? Vatan'dan almayi dusunuyorum.

Macun alırken ısı iletimine, markasına, modeline ve kullanıcı yorumlarına, incelemelerine vs. bakmalısınız.

Surdum hicbir sey degismedi. Macun surmeden once de 84 dereceydi simdi de 84 derece. Kendimi enayi gibi hissediyorum. 150TL verdik ustelik.

Macunu nasıl ve ne kadar sürdünüz? Sürmeden önce eski termal macunu sildiniz mi? Hangi macunu kullandınız?

Macun alırken ısı iletimine, markasına, modeline ve kullanıcı yorumlarına, incelemelerine vs. bakmalısınız.

Macunu nasıl ve ne kadar sürdünüz? Sürmeden önce eski termal macunu sildiniz mi? Hangi macunu kullandınız?
CORSAIR XTM50 THERMAL MACUN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bundan aldim. Az surdum, heryerine yetecek kadar. Bi guzel dagittim. Ondan oncede bi guzel temizledim pecete ile.
Gozle gorulur bir etki var. Ama aham saham degil. Surmesem de olurmus gibi hissettiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı