Termal macun değişimi

Soğutucu olarak ne var? İşlemci ne? Yükte kaç derece oluyor?

Eğer ayrı satılıyor ise almak isterim. :D.

Çok fazla kurumadıysa peçete bile olur. Macunu sipariş etmeden silme ama. :ROFL:

Şu an için Ryzen 5 3400G kullanıyorum daha yük bindirmedim. Bir süre sonra 5600X alacağım o zaman yükün kralını bindireceğim ama şu an nazik davranıyorum :). Soğutucu olarak stok fan kullanıyorum. 5600X gelene kadar bir tane 360mm sıvı soğutma alabilirim. O zaman güzel bir macun önerisi alırım :D.

Ekran kartın için macun değişimine gerek yok. Zaten değişim yaparsan garanti dışı kalır. Ekran kartlarında uzun süre kurumayacak değişik bir termal macun kullanılır. Değişim anca 3-4 yıl sonra gerekir.

Sürme yöntemleri şu videoda mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerilerim, STC-08, MX-4 ve Thermal Grizzly Kryonaut şeklindedir. Bütçe varsa Thermal Grizzly parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor.
Hocam tam aksine benim işlemci daha soğuk.
Ben acımadım, aldım ve kullandım. Hatta garantiyi bile patlatmış oldum; ama hiç umurumda değil. Bıktım fan sesinden! Gri macun öncesi, pembe macun benim işlemim. 😎Fabrikada .ıçmışlar ve sıvamışlar. 😂
Hocam eski macunu nasıl temizlediniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı