Termal macun değiştiği halde sıcaklık değerlerinde bir fark olmaması

Şu anki değerler böyle. Normalde de 55-56-57 o civarlarda geziniyordu.

Dosya Ekleri

• işlemci sıcaklık.png
    işlemci sıcaklık.png
    51,7 KB · Görüntüleme: 33
  • ekran kartı sıcaklık.png
    ekran kartı sıcaklık.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 37
1-2 C oynadi demis. Yukte 60C olsa goturmezdi herhalde diye dusunuyorum.

Düşünmek yerine konu sahibine soralım. Bilgilendirsin bizi ve biz ona göre fikir ve çözüm sunalım. Bodoslama bir şekilde macununu çalmış demiyelim.
Ayrıca işlemi yaptırdığı bilgisayarcıya gidip bir müşteri olarak hakkını aramalısın. Böyle bir şey dikkatini çektiyse sorup soruşturmalısın. @MrMancini

Düşünmek yerine konu sahibine soralım. Bilgilendirsin bizi ve biz ona göre fikir ve çözüm sunalım. Bodoslama bir şekilde macununu çalmış demiyelim.
Ayrıca işlemi yaptırdığı bilgisayarcıya gidip bir müşteri olarak hakkını aramalısın. Böyle bir şey dikkatini çektiyse sorup soruşturmalısın. @MrMancini
Şu anki değerleri yukarıya attım.
Bilmeden çalmış diyemeyiz zaten.

Aynı macun bende de var. İ5 8265U işlemciye sürdüm. 11 derece fark yarattı diyebilirim. 1-2 derece piyasadaki bu kaliteli macun için çok düşük bir değer. Fanlarınız toz toplamış olabilir veya soğutma ızgarası.

Aynı macun bende de var. İ5 8265U işlemciye sürdüm. 11 derece fark yarattı diyebilirim. 1-2 derece piyasadaki bu kaliteli macun için çok düşük bir değer. Fanlarınız toz toplamış olabilir veya soğutma ızgarası.
Macun değişimi ile birlikte dizüstü bilgisayarı da temizlettim. Toz nasıl toplayacak bir anda ?
Ben kendim sürmeyi bilmiyorum ve risk alamıyorum bu konularda. İnce işler gibi geliyor bana.

Macun değişimi ile birlikte dizüstü bilgisayarı da temizlettim. Toz nasıl toplayacak bir anda ?
O zaman macun uygulamasında sorun var. Kesin bir şey demek zor maalesef :/

Ben kendim sürmeyi bilmiyorum ve risk alamıyorum bu konularda. İnce işler gibi geliyor bana.
Hocam aslında çok basit, sizin gibiydim bende başta fakat 1 kere yapınca sürekli yaparım ben bunu diyorsunuz.

Kendim yapabilir miyim bilmiyorum. Ya bir yerleri bozarsam diye korkuyorum. Bugün ya da yarın tekrar kendim açıp sürülen macunu silip kendim sıksam nasıl olur acaba ?
Hocam aslında çok basit, sizin gibiydim bende başta fakat 1 kere yapınca sürekli yaparım ben bunu diyorsunuz.
Laptop'u söküp takması zor gibi geliyor bana. Belki ön yargımdan dolayı.

Laptop için alet edevat olarak ne gerekli söküp takmak için. Sadece tornavida yeterli midir ?
Bir de aldığım macun orijinal mi ? Ondan kaynaklı bir şey olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı