Termal macun nasıl silinir?

emirhan677

Centipat
Daha fazla  
Laptopun termal macunu epey bir kurumuş MX-4 termal macun aldım ama nasıl sileceğimi bilemiyorum elimdeki malzemeler tiner, el dezenfektanı, aseton hangisi ile temizlememi önerirsiniz veya başka bir tavsiyeniz var mıdır olmadı plastik bir kartla yumuşak bir şekilde kazıyacağım.

Laptopun termal macunu epey bir kurumuş MX-4 termal macun aldım ama nasıl sileceğimi bilemiyorum elimdeki malzemeler tiner, el dezenfektanı, aseton hangisi ile temizlememi önerirsiniz veya başka bir tavsiyeniz var mıdır olmadı plastik bir kartla yumuşak bir şekilde kazıyacağım.
Saf izopropil alkol kullanın.

Ben az önce sürdüm ıslak mendille sildim peçeteyle kuruladım.

Elektronik kartların temizliğinde izopropil alkol tavsiye ediliyor, yoksa tiner. Ben tiner kullanıyorum açık havada diş fırçası ile fıçı fıçı temizleyip peçete ile kalan suya pıt pıt yapıyorum. Sonra bir daha. En son hızlı kuruması için yumuşak bir boya fırçası ile toz siler gibi hızlı hızlı siliyorum kuru ve tertemiz oluyor.

Saf izopropil alkol kullanın.
nalburda bulunuyor mu acaba bulunursa ne kadar fiyatı var
Elektronik kartların temizliğinde izopropil alkol tavsiye ediliyor, yoksa tiner. Ben tiner kullanıyorum açık havada diş fırçası ile fıçı fıçı temizleyip peçete ile kalan suya pıt pıt yapıyorum. Sonra bir daha. En son hızlı kuruması için yumuşak bir boya fırçası ile toz siler gibi hızlı hızlı siliyorum kuru ve tertemiz oluyor.
elimde sentetik tiner var 5-6 sene önce alınmış olur mu

Ben ıslak mendille silip peçeteyle kuruluyorum, herhangi bir problem yaşamadım fakat kasa bilgisayarım için yapıyordum, laptop ile bir sorun olur mu bilmiyorum.

Arkadaşların da dediği gibi mümkünse izopropil alkol en güzeli olur. Islak mendil ile temizlemeyin bu en büyük önerim olacaktır. Kolonya da bir seçenek olabilir en kötü ihtimalde.

Geri
Yukarı